Spoločnosť  MC - CORP s.r.o. je certifikovaný partner pre predaj a montáž ​výrobkov Ž​alúzie NEVA 

SmartHome od Somfy

Automatizácia prvkov vašej domácnosti zaručuje pohodlie, ako aj vyššiu bezpečnosť a úsporu enegrie vašej domácnosti. Okrem vonkajších žalúzii NEVA je možné prepojiť ovládacie prvky Somfy aj s markízami, pergolami, roletami a garážovými či príjazdovými bránami.

Somfy
TaHoma Switch

Ovládnite celú domácnosť s jedinou aplikáciou.

Inteligentný systém Somfy Tahoma vám umožňuje jednoducho a pohodlne ovládať celú vašu domácnosť pomocou ovládača, telefónu, tabletu alebo PC. Po inštalácií na kľúč sa bez problémov zariadenie vie spárovať okrem vonkajších žalúzií aj s bránami, markízami, ovládaním napájania na osvetlenie a s podporou čidiel, časovača a termostatu optimalizovať využívanie energií a prispôsobiť mnoho prvkov domácnosti vášmu každodennému životu.
Systém TaHoma® patrí dnes medzi najkomplexnejšie platformy na celosvetovom trhu. Jeho vysoká kompatibilita so širokou škálou produktových radov od dverí, cez kúrenie, osvetlenie atď. ho predurčuje na vášho dlhoročného spoľahlivého partnera.

Stiahnite si aplikáciu TaHoma by Somfy do svojho smartfónu:

Spojenie Somfy TaHoma a hlasových asistentov?

Viac o výhodách prepojenia s inteligentnými hlasovými asistentmi Google Assistant, HomeKit a Amazon Alexa:

S akými značkami je Somfy TaHoma kompatibilná ?

Doplnkové ovládanie od Somfy

Somfy
Situo 5 Variation IO

Päťkanálový prenosný dialkový ovládač pre lokálne ovládanie piatich io pohonov alebo skupín io pohonov.

Somfy
Smoove 1 IO

Jednokanálový nástenný ovládač io-homecontrol® pre ovládanie jedného tieniaceho prvku alebo skupiny. Dotykové ovládanie. Ovládač a rámček sa vyberajú samostatne.

Somfy
Nina Timer

Nina Timer io je centrálne diaľkové ovládanie s funkciou časovača. Pomocou dotykovej obrazvoky si môžete jed​​noducho prispôsobiť ovládanie vašim potrebám. Jeho funkcie zahŕňajú časovač, ktorý vám zabezpečí pohodlie, simulátor prítomnosti, ktorý zvýši bezpečnosť vášho domova a a fukcia západu slnka, ktorá vám pomáha šetriť energiu. Vďaka atraktívnemu dizajnu a možnosti výberu zo 4 rôznych materiálov krytov v štýlových a elegantných odtieňoch Nina Timer zapadne do každej domácnosti ako estetický doplnok.